parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 • Geriausio 2005 metų lietuviško ITTE produkto konkurso nugalėtojai.
  2005 m. -lapkričio 10 d.
  Parodos „Infobalt 2005“ metu įvyko jau ketvirtasis asociacijos „Infobalt“ organizuojamas geriausio lietuviško ITTE (informacinių technologijų, telekomunikacijų ir elektronikos) produkto konkursas. Pristatome jo nugalėtojus.
 • Geriausio lietuviško ITTE produkto konkurso nugalėtojai.
  2005 m. -lapkričio 2 d.
 • IT parodoje neišvengta revoliucinių nuotaikų.
  2005 m. -spalio 28 d.
  Mažne kiekvienam Vilniuje spalio 27-29 dienomis vykstančios IT parodos „Infobalt“ svečiui besišypsantys ir ornažinius kombinezonus dėvintys jaunuoliai įsiūlė po oranžinės spalvos maišelį, todėl keturiuose parodų centro „Litexpo“ paviljonuose vykstančios parodos erdvė nusidažė taip pat ryškiai kaip Maidano aikštė Kijeve garsiosios Oranžinės revoliucijos, praūžusios pernai gruodį Ukrainoje, metu. Šios spalvų jūros „kaltininkė“ pasirodo besanti įmonė „Flopo informacinės sistemos“ (FIS), įsikūrusi 5-ajame parodos paviljone, strategiškai itin patogioje vietoje – prie pat įėjimo.
 • Parodoje „Infobalt“ dėl dėmesio užsimoja ir beisbolo lazda.
  2005 m. -spalio 28 d.
  Šiandien tebesitęsiančioje IT parodoje „Infobalt“ bene ištaigingiausiai atrodo mobiliojo ryšio operatorių „Bitės Lietuva“ bei „Omnitel“ stendai, o trečias šalies operatorius „Tele2“ nedalyvauja. Nuo ryšio tiekėjų stendo puošnumu ir originalumu neatsilieka ir informacionių technologijų įmonė „Penki kontinentai“.
 • Po parodą „Infobalt“ žvalgosi smalsūs svečiai iš Suomijos.
  2005 m. -spalio 28 d.
  Šiandien tebęsitenčioje parodoje „Infobalt“ svečiuojasi atstovai iš Helsinkio (Suomija) IT asociacijos. Žvalgymasis parodoje – septynių narių delegacijos strateginio planavimo ir paieškų dalis.
 • Kita IT medalio pusė – įrenginių perdirbimas stringa.
  2005 m. -spalio 27 d.
  Lietuva tikriausiai neįvykdys įsipareigojimų Europs Sąjungai iki 2008 m. perdirbti 4 kg/1 gyv. elektroninių įrenginių, mano Almontas Kybartas, „Elektroninių mašinų perdirbimo“ generalinis direktorius. Jo skaičiavimais, šiandien yra perdirbama iki 200 g/1gyv. buitinės ir IT technikos – tai yra apie 20 kartų mažiau.
 • E. infrastruktūros projektams patvirtina 86 mln. Lt ES paramos.
  2005 m. -spalio 27 d.
  Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti patvirtinti 4 informacijos visuomenės kūrimo projektai iš penkių, nors ir ant paskutinės sutarties belikę parašus sudėti, šiandien parodoje „Infobalt“ pranešė Centrinė projektų vertinimo agentūra. Iš viso žinių visuomenės raidos projektams bus išmokėta 86 mln. Lt.
 • Parodoje „Infobalt“ veriasi vartai į e. miestą.
  2005 m. -spalio 27 d.
  Šiandien ir rytoj vykstančioje informacinių technologijų parodoje „Infobalt“ be IT verslo įmonių e. paslaugas pristato ir aštuonios valstybės įstaigos. Perspektyviausiai atrodo Kauno miesto savivaldybė, su mokslo ir technologijų parku „Technopolis“ perkelianti parodos lankytojus į e. miestą.
 • "Infobalt 2005" jau prasideda.
  2005 m. -spalio 27 d.
  Šiandien prasideda dvyliktoji tarptautinė informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) paroda "Infobalt 2005". Paroda atidaroma - 10:00. Žurnalistai spaudos centre laukiami 9:30.
 • Po parodos „Infobalt“ paaiškės, kas gaus 3G ryšio licencijas.
  2005 m. -spalio 24 d.
  Šiandien Vilniue vykstančioje dviejų dienų konferencijoje, skirtai žinių visuomenės plėtrai, Tomas Barakauskas, Ryšių reguliavimo tarnybos direktorius, pažadėjo, jog trys trečios kartos (3G) ryšio tiekėjai bus paskelbti po „Infobalt“ parodos. Vadinasi, ilgai lauktų konkurso rezultatų galima tikėtis tuoj pat po Vėlinių.
 • V. Adamkus apgailestauja, kad „Infobalt“ bendruomenės potencialo realizavimui kiša koją kai kurios valstybinės reformos.
  2005 m. -spalio 24 d.
  Šiandien vyksta „Infobalt“ organizuojama konferencija „Mobili Europa“, kurioje dalyvauja per 80 ITT sektoriaus atstovų iš viso pasaulio. Jos metu Lietuvos Respublikos Prezidentas, pastebėjo, kad per nepriklausomybės metus informacinių technologijų plėtra ir diegimas vyko tikrai sparčiai ir šiandien pasiekta pažanga dėl ITT sektoriaus atstovų ilgamečio triūso.
 • Kvietimas į „VERSLO KAPITONŲ UOSTĄ“ parodos „Infobalt 2005“ ITT sprendimų forume.
  2005 m. -spalio 23 d.
  Kiekvienas iš mūsų turime didžiąją vadovo paslaptį. Apie tai bandysime pasikalbėti ir praturtinti vieni kitus atskleisdami savo „paslapties“ dalį parodos „Infobalt 2005“ specialioje programoje „Verslo kapitonų uostas“, į kurią kviečiame Lietuvos verslo ir visuomenės žiedą – kiekvieną iš Jūsų! (Adobe Acrobat Reader document, 397.7 kB)
 • "Infobalt 2005" parodos akcentai ir kitų metų naujovės.
  2005 m. -spalio 19 d.
  "Infobalt“, atsižvelgdama į naujai besiklostančią rinkos situaciją kitais metais žada keisti parodos formatą. Kitąmet bus išskirtas verslo profesionalams skirtas renginys - verslo kontaktams ir sutartims. Jame vertės dalyvauti įmonėms, kurios turės ką pasiūlyti užsienio bendrovėms ir bus sukūrusios sprendimus, patrauklius užsienio rinkoms.Masiniam vartotojui skirta paroda įgaus aiškius mugės elementus.
 • „Infobalt 2005” – šiais metais dalyvaukite KITAIP.
  2005 m. -spalio 19 d.
  Asociacija „Infobalt“, atstovauja Lietuvos ITT rinką, kurios metinė apyvarta 2004 metais siekė 4,2 milijardo litų bei sudarė apie 7 proc. Lietuvos bendro nacionalinio produkto, asociacija vienija 154 Lietuvos ITT įmones ir jau 12 kartą rengia didžiausią Baltijos regione vykstantį ITT sektoriaus profesionalų renginį. ITT sprendimų forumas pritraukia verslo atstovus, prieš parodą vykstanti konferencija „Mobiliosios Europos plėtra“ pritraukia užsienio valstybių ekspertus ir ITT specialistus, o „Infobalt“ paroda suteikia galimybę masiniam vartotojui pajausti ITT rinkos pulsą ir patiems išmėginti realiai veikiančias technologijas.
 • ITT sprendimų forumo seminarų programa (spalio 27-29 d., 5 salės galerija, konferencijų salė 5.2).
  2005 m. -spalio 18 d.
 • Infobalt’2005 seminarų programa / Infobalt’2005 seminars programme.
  2005 m. -spalio 18 d.
 • "TOP GIDAS ŽURNALISTAMS" - tegu žiniasklaida išgirsta apie Jus parodoje.
  2005 m. -spalio 18 d.
  Šiemet asociacija "Infobalt" kaip ir pernai rengia "INFOBALT 2005 TOP PRODUKTŲ INFOGIDĄ ŽURNALISTAMS", kuris sutaupo žurnalistų laiką, o šie savo ruožtu gali aplankyti...
 • "Infobalt 2005" įvadinė spaudos konferencija.
  2005 m. -spalio 18 d.
  Rytoj, 2005 10 19 10:00 val. "Europos verslo centro" 31 a. (Konstitucijos pr.7, Vilnius) vyks asociacijos "Infobalt" rengiama spaudos konferencija, kurios metu bus pristatytos "Infobalt 2005" parodos naujienos, ITT rinkos esama situacija, bus atsakyta į klausimus, kodėl "Mobiliosios Europos plėtros" konferencija vyksta Vilniuje ir kodėl gyventojai neskuba pasinaudoti lengvatomis, įsigyjant kompiuterį.
 • Pagrindiniai "Infobalt 2005" Informacinės savaitės įvykiai.
  2005 m. -spalio 24 d.
 • Į parodą ne megabaitų ir bitų, bet paslaugų.
  2005 m. -spalio 16 d.
  Technologijos šiandieną tėra darbo ir paslaugų įrankis. Be sąveikos su paslaugomis, naudingumu ir patogumu, jos jau nieko nebereiškia. Į parodą reikia vykti ieškoti paslaugų sprendimų.
Pradžia   Pabaiga(2) 
 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos