parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

bizhub C250 gali būti puikiu spalviniu daugiafunkciniu komunikacijų centru, tenkinant svarbiausias verslo reikmes. Užimdamaas mažiau , nei puse kvadratinio metro jis ne tik kopijuoja, spausdina, skenuoja, siunčia faksogramas, bet ir žymiai išplečia komunikacijos firmos viduje ir išorėje galimybes. Pasižymintis aukšta spalvinio spausdinimo kokybe, universalumu ir patikimumu, bizhub C250 puikiai pakeis juodai balto vaizdo biuro įrenginius, stalinius rašalinius ir lazerinius spausdintuvus. Nors tai visų pirma spalvinis daugiafunkcinis įrenginys, tačiau jis taip pat kokybiškai ir greitai spausdina juodai baltus vaizdus (25 puslapiai per minutę) Tolesnė popieriaus apdorojimo įvairovė (lankstymas, susegimas, skylių pramušimas ir t.t.) atitinka visas įmanomas verslo reikmes, kokias tik gali turėti bet kuris biuras.

Ypatingas patikimumas ir aukšta kokybė biurų sektoriui: bizhub C250 – tai universalus įrenginys, sukurtas remiantis Konica Minolta patirtimi ir pažangių naujovių diegimu spalvinio vaizdo generavimo srityje. Konica Minolta Emperon™ spausdinimo technologija, pagrįsta plačiai žinoma Crown technologija, tai žingsnis į priekį siekiant didelės spausdinimo spartos, aukštos spalvotų ir juodai baltų spaudinių kokybės. Šie pasiekimai pripažinti BERTL (skaitmeninių bandymų laboratorijos), kuri suteikė spalviniams Konica Minolta įrenginiams aukščiausią apdovanojimą „Readers' Choice“ („Recenzento pasirinkimas“) nominacijoje "Spalvų stabilumas".

Kaip tobula komunikacijų sistema, bizhub C250, visų pirma skirtas biurams ir kopijavimo bei dauginimo paslaugas siūlančioms organizacijoms. Įmontuotas į įrenginį 4 spalvų tandeminis variklis užtikrina tikslių ir stabilių spalvų išgavimą, tenkinantį visus spausdinimo ir kopijavimo reikalavimus. Kadangi naudojamas aukštos kokybės, ekonomiškas polimerizuotas Konica Minolta dažas Simitri™, visuomet garantuojamas profesinės kokybės spalvinis spausdinimas, nuo pirmos iki paskutinės kopijos, nepaisant spausdinimo apimčių.

Didžiulė vartotojiškų ir universaliųjų spaudinių apipavidalinimo galimybių įvairovė padidina naujųjų bizhub C250 įrenginių efektyvumą ir naudingumą tiksliniams vartotojų segmentams. Įrenginiai turi standartinę automatinę sudvejintąją sistemą, kuri leidžia naudoti kopijavimui iki 256 g/m2 svorio maksimal+aus A3 formato popierių.. Naudotojas gali nustatyti spausdinimo užduotį puslapiui ir nurodyti, kurį popieriaus padėklą ir kurį popieriaus tipą reikia naudoti. Platus prijungtinio spaudinių apipavidalinimo galimybių diapazonas – nuo susegimo viena sankabėle iki bukletų su viršeliais gamybos. Be to, naudojant „Proof Print“ ir „Proof Copy“ funkcijas, galima patikrinti būsimą rezultatą atspausdinus bandomąją kopiją, prieš pradedant spausdinti dideles apimtis, ir įsitikinti, kad vartotojas tikrai gaus būtent tai, ko jis nori. Unikali PDF laikmenų suspaudimo galimybė leidžia nusiųsti nuskenuotuotus dokumentus tiesiog el. paštu.

Kaina: 12990.00

Patalpino: A. Vildziunas, MINOLTA BALTIA (MBL), UAB

2005-10-14

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos