parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Apsaugos nuo virusų svarba

Investicijos į įmonės kompiuterių tinklo ir IT infrastruktūroje esančių duomenų apsaugą nuo virusų yra viena iš greičiausiai atsiperkančių ir paprasčiausių realizuoti netiesioginių investicijų. Rinkos tyrimai rodo, kad virusų padaryti nuostoliai įmonėms sudaro maždaug 40% visų su IT susijusių nuostolių ir net 78% kompanijų 2004m. patyrė bent vieną virusų ataką (CSI/FBI Computer Crime Survey, 2004m, US).

Laiko vagys 

Jeigu virusų pavojus yra tikrai akivaizdi ir nenuginčijama grėsmė duomeų saugumui, tai papildomas pašto šiukšlių srautas visų pirma atsiliepia Jūsų produktyvumui. Kiekvienos 3-8 sekundės, skirtos ištrinti nepageidaujamą laišką mėnesio gale pavirsta viena-kita darbo valanda ir prarastais pinigais. Mūsų siūlomi antispam sprendimai ne tik sumažins grėsmę pakliųti ant Interneto sukčių, prašančių įvesti bankinės sistemos prisijungimo duomenis, kabliuko, bet ir sutaupyti savo brangaus darbo laiko, taip pat palengvinti naštą Jūsų įmonės elektroninio pašto įrangai, IT personalui.

Programinės įrangos pasirinkimas

Visuomet savo klientams siųlome gaminius ir sprendimus, labiausiai tinkančius jo poreikiams. Platiname "VirusBuster", "F-Prot", "CPatrol", "Acronis" antivirusinius, antispam, duomenų rezervavimo, perimtro apsaugos, srauto kontrolės gaminius, aprėpiančius praktiškai visus populiariausius apsaugos nuo virusų ir kitų kenkėjų scenarijus. Visuomet teikiame pirmenybę produktams, su kurių savybėmis esame susipažinę patys ir mielai pasiūlysime bet kurį apsaugos sprendimą, paremtą kitų gamintojų programine ir aparatine įranga, jeigu Jūs to pageidausite.

Išskaidyta sistema

Viso komiuterių tinklo saugumas yra lygus silpniausios jo grandies saugumui. Mes siekiame sumažinti šios paradigmos reikšmę, tolygiai apsaugodami visus kritinius kompiuterių tinklo komponentus, per kuriuos Jūsų sistemai galima pakenkti: pašto/groupware serverius, darbo stotis, bylų serverius, nutolusias darbo vietas, tinklo mazgus. Parenkame kiekvienam tinklo komponentui tinkamiausią antivirusinį sprendimą.

Kainos/kokybės santykis

Puikiai suprantame, kad kiekvienai verslo įmonei litas investuotas į netiesioginę veiklą - t.y. informacijos saugumą, turi būti pilnai pagrįstas. Tai suprasdami, visuomet siūlome patį optimaliausią sprendimą, optimizuojant išlaidas, tačiau neaukojant bendro saugumo lygio, nes visuomet manome, kad bet kurio sprendimo 1/2 patrauklumo visuomet tenka kainai. Pagal kliento pageidavimą diegiame ir administruojame atvirojo kodo nemokamas antivirusines sistemas, paprastesnius produktus, ten kur galima apsieiti be papildomų apsaugos sistemų galmybių.

Klientai

Platiname gaminius ir diegiame sprendimus, tinkančius visų dydžių verslo, visuomeninėms, švietimo, valstybinėms įstaigoms, privatiems vartotojams. Turime specifinių sprendimų Interneto paslaugų tiekėjams, didžiausioms kompanijoms, išplėstiems centralizuotiems/decentralizuotiems kompiuterių tinklams. Visuomet sieksime pasiūlyti geriausią techniniu ir organizaciniu požiūriu sprendimą, atsižvelgiant į lūkesčius, biudžetą, žmogiškųjų išteklių sąnaudas.

Aptarnavimas, konsultacijos, diegimas

Teikiame pilną techninį aptarnavimą visiems mūsų parduodamiems gaminiams ir sprendimams, taip pat papildomą techninį aptarnavimą ypatingiems atvejams, nestandartinių problemų sprendimą. Konsultacijos ir patarimai - nemokami.

Patalpino: Audrius Našlėnas, ARS INFORMATICA, A.Našlėno įmonė

2005-10-13

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos