parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

INFORMACINIO VERSLO PASLAUGŲ ĮMONĖ (IVPĮ), AB

Stendo nr.:    S5.28  

Lietuva, LT-01500 Vilnius, Gedimino pr. 31
Tel.:+370 5 236 4808
Faks.:+370 5 262 3623
E.paštas:info@ivpi.lt
WWW:www.ivpi.lt
Vadovai:Algirdas Ramanauskas, direktorius
Pranas Ivanauskas, direktoriaus pavaduotojas
Darbuotojų:64

Pagrindinė veikla:Procesų stebėjimas, analizė, valdymas; realaus laiko sistemos.
Kitos veiklos: El.paslaugų, interneto programinė įranga, web-dizainas

 

Atsiskaitymai už paslaugas INTERNETU

                Akcinė bendrovė “Informacinio verslo paslaugų įmonė“  įkurta 1995 m. reorganizavus Statistikos departamento Respublikinį skaičiavimo centrą.  Įmonė daugelį metų specializuojasi ekonominės informacijos kompiuterizuoto apdorojimo, programinių priemonių kūrimo bei poligrafijos darbų srityse.  Atsižvelgdami į  poreikius kuriame ir eksploatuojame įvairias duomenų bazes,  instaliuojame kompiuterinius tinklus, remontuojame ir modernizuojame skaičiavimo techniką, greitai suvedame informaciją į užsakovų duomenų bazes , renkame ir spausdiname tekstus įvairiomis kalbomis, maketuojame ir spausdiname įvairaus pobūdžio leidinius, konsultuojame informacinių technologijų taikymo klausimais.

                 Įmonė vykdo  gyventojų energetinių, komunalinių ir kitų  paslaugų mokesčių  administravimą (spausdiname  sąskaitas gyventojams už paslaugų teikėjų suteiktas paslaugas, paskirstome mokėtojų lėšas paslaugų teikėjams, tvarkome mokėtojų apskaitą, dokumentinį ir elektroninį archyvus, parengiame bankams lėšų paskirstymo dokumentus, rengiame  įvairias  ataskaitas ).

                 Pagrindinis tikslas – koncentruoti vienoje įmonėje paslaugų teikėjams ir mokesčių rinkėjams nebūdingos veiklos darbus, kurių atlikimas pareikalautų iš kiekvieno jų atskirai didelių žmogiškųjų resursų ir pasižymėtų dideliais kaštais, tokiu būdu gaunant didžiausią ekonominį  efektą ir suteikiant galimybę daugiau dėmesio skirti jų pagrindinei veiklai.

                 Skirdama daug dėmesio naujoms technologijoms, įmonė sukūrė elektroninę atsiskaitymų sistemą ELAS  gyventojams   atsiskaityti su paslaugų teikėjais internetu. Sistema ELAS leidžia daugelį sąskaitų ar sąskaitų - pranešimų sujungti į vieną bendrą mokėjimo dokumentą ir apmokėti vienu veiksmu interneto svetainėje .

                  Tikslams pasiekti pasitelkiame savo žinias ir patirtį, investicijas, talentingą ir kūrybingą kolektyvą. Esame pasirengę  reaguoti į pokyčius ir būti jų priešakyje bei stiprinti savo poziciją rinkoje.                   

Virtualioje parodoje:

Paslaugos:

Žiniasklaidai:

Top produktas:

Kataloginė informacija:

Įmonė daugelį metų specializuojasi ekonominės informacijos kompiuterizuoto apdorojimo, programinių priemonių kūrimo srityse.

Apie veiklą ir produktus:

Pagrindinė įmonės veikla - gyventojų energetinių, komunalinių ir kitų paslaugų mokesčių administravimas. Gyventojams siūloma atsiskaityti su paslaugų teikėjais elektronine atsiskaitymų sistema ELAS, kuri leidžia daugelį sąskaitų ar sąskaitų-pranešimų sujungti į vieną bendrą mokėjimo dokumentą ir apmokėti vienu veiksmu internetu (www.ivpi.lt).

Partneriai:

Bankai, UAB „Vilniaus energija“, AB „Lietuvos dujos“, AB Rytų skirstomieji tinklai, UAB „Vilniaus vandenys“, VĮ Lietuvos paštas, seniūnijų komunalinės įmonės, namų bendrijos. UAB “Penki kontinentai” Vilniaus m. savivaldybės įm.

Pagrindiniai klientai:

Gyventojai, butų ūkius eksploatuojančios organizacijos.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos