parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Interneto portalas „Valdžios elektroniniai vartai“

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės

Stendo nr.:    S5.26  

Lietuva, LT-01110 Vilnius, Gedimino pr. 56
WWW:www.ivpk.lt
Vadovai:Aurimas Matulis
Tel.:8 5 266 5161
Faks.:8 5 266 5180
E.paštas:info@ivpk.lt

Logo

Kataloginė informacija

Pagrindinė informacija apie produktą:

Lietuvoje 2003 m. pradėtas įgyvendinti investicijų projektas, skirtas sukurti interneto portalą „Valdžios elektroniniai vartai“. Valdžios elektroniniai vartai prieinami šiais interneto adresais: www.govonline.lt, www.evaldzia.lt, www.epaslaugos.lt.
Šiuo metu E. valdžios portale saugomas ir kaupiamas nuorodų į viešojo administravimo institucijų svetaines, kuriose nurodomos elektroninės viešosios paslaugos ar tam tikra vartotojams aktuali informacija, sąrašas .

Produkto rinka:

Visos portale pateikiamos nuorodos yra grupuojamos į grupes pagal tai, kam viešoji paslauga yra skirta - verslo subjektams ar gyventojams.

Tolimesni produkto vystymo planai:

2004 m. pabaigoje buvo vykdomas bandomasis projektas „Portalo funkcinės ir techninės infrastruktūros bei paslaugų plėtra“. Tuo metu sukurta programinė įranga leido aprašyti ir išbandyti paslaugos „Pranešimas apie gyvenamosios vietos keitimą“ ir su ja susijusių kitų kelių paslaugų suteikimo internetu procesus.
2005 m. pabaigoje Elektroninės valdžios portale numatoma:
išplėsti portalo funkcionalumą įdiegiant papildomas elektronines viešąsias paslaugas (pažymos apie šeiminę padėtį užsakymas ir formavimas internetu, pažymos apie apskaitytą ir deklaruotą gyvenamąją vietą užsakymas ir formavimas internetu, galimybė patikrinti, ar darbdavys moka valstybinio socialinio draudimo įmokas, galimybė pasitikrinti suteiktų medicininių paslaugų ir išrašytų medikamentų apimtį) ir patobulinti dokumentų valdymo modulį; išplėsti identifikavimo sistemą susiejant ją su realiai veikiančiomis elektroninės bankininkystės identifikavimo sistemomis; sudaryti sąlygos už suteiktas elektronines viešąsias paslaugas atsiskaityti elektroniniu būdu.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos