parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

SAS - sąmatų automatizuotas sudarymas

IN RE, UAB

Stendo nr.:    G5.08  

Lietuva, LT-2600 Vilnius, Lukiškių g. 3, VI aukštas
WWW:www.inre.lt
Vadovai:Dr. Vladimiras Popovas

Asmuo kontaktams:

Vladimiras Popovas
Tel.:+370 5 212 4660
Faks.:+370 5 261 3021
E.paštas:office@inre.lt

Logo

SAS - sąmatų automatizuotas sudarymas

SAS, pagrįstas pastato informacinio modelio koncepcija (angl. Building Information System, BIM), apima konstrukcinį, technologinį ir ekonominį projektavimą. Sistema leidžia vartotojui jau pirmajame projektavimo etape vienu mygtuko paspaudimu gauti statybos darbų sąmatą (resursų poreikio žinaraščius, numatomų darbų sąrašus ir kt.). Sąmata gaunama SES2004 formatu, todėl ją galima redaguoti panaudojant visą šios programos funkcionalumą, normatyvines darbų ir resursų bazes, taip pat eksportuoti duomenis į „Microsoft Project“, „Planista“ bei panašias statybos kalendorinio planavimo sistemas. Tiek sąmatos, tiek kalendorinio plano punktai yra susieti su projekto konstrukciniais elementais, realizuotas atgalinis ryšys (informacija apie konstruktinius elementus saugoma bendroje projekto duomenų bazėje).

Atliktų skaičiavimų duomenimis, ši sistema gali sutaupyti daugiau nei 40 proc. viso projektavimo laiko (įskaitant darbo brėžinių sudarymą, sąmatas, kalendorinius planus, alternatyvių variantų skaičiavimus).

UAB "IN RE" - kompleksiniai projektavimo sprendimai

UAB "IN RE" pagrindinės veiklos kryptys:

  • Kompiuterinio projektavimo sistemų programinė ir techninė įranga, jos platinimas, diegimas, aptarnavimas, konsultacijos ir mokymas;
  • Sistemų integravimas; įmonių kompleksinės automatizacijos uždavinių sprendimas ir vykdymas projektavimo, konstravimo, gamybos paruošimo ir valdymo srityse; šiuolaikinių informacinių technologijų diegimas į gamybą;
  • Ištisinio projektavimo sistemų programinės įrangos kūrimas;
  • Inžinerinės paslaugos: statybinių konstrukcijų ir mechaninių sistemų projektavimas, mokslinės konsultacijos ir techninės ekspertizės.
 

Kataloginė informacija

Pagrindinė informacija apie produktą:

SAS, pagrįstas pastato informacinio modelio koncepcija (angl. Building Information System, BIM), apima konstrukcinį, technologinį ir ekonominį projektavimą. Sistema leidžia vartotojui pačiu pirmuoju projektavimo etapu automatiškai, vienu mygtuko paspaudimu gauti statybos darbų sąmatą (resursų poreikio žinaraščius, numatomų darbų sąrašus ir kt.). Sąmata gaunama SES2004 formatu, todėl ją galima redaguoti panaudojant visą šios programos funkcionalumą, normatyvines darbų ir resursų bazes, taip pat eksportuoti duomenis į „Microsoft Project“, „Planista“ bei panašias statybos kalendorinio planavimo sistemas. Ir sąmatos, ir kalendorinio plano punktai yra susieti su projekto konstrukciniais elementais, realizuotas atgalinis ryšys (informacija apie konstruktinius elementus saugoma bendroje projekto duomenų bazėje).

Atliktų skaičiavimų duomenimis, ši sistema gali sutaupyti daugiau nei 40 proc. viso projektavimo laiko (įskaitant darbo brėžinių sudarymą, sąmatas, kalendorinius planus, alternatyvių variantų skaičiavimus).

Produkto rinka:

Stambios statybos ir projektavimo įmonės, nekilnojamo turto agentūros, investuotojai

Marketingas:

Komercinis platinimas numatytas 2005 m. gruodžio mėn. Sistema pristatyta UAB „Merko“, AB Panevėžio statybos trestui, UAB „Baltishes Haus“, UAB „Progresyvios investicijos“ ir kt.

Numatoma sistemos kaina - 20-30 tūkst. Lt.
Visas sprendimas šiuo metu suderintas „Bentley Microstation TriForma“, SES2004, „Microsoft Project“ (arba „Planista“) programinėms priemonėms.

Tolimesni produkto vystymo planai:

Konstrukcinių elementų bazės (naudojamos tiek projektuojant, tiek ir sudarant sąmatas) plėtimas, versijos rusų bei kitomis kalbomis sukūrimas ir platinimas užsienyje (kai kurios Rusijos bei kitų kaimyninių šalių įmonės ir organizacijos jau išreiškė susidomėjimą).

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos