parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Parodos „Infobalt” metu bendrovės „INFO-TEC” ir „Archyvų sistemos” pristatys naują integruotą dokumentų ir elektroninės informacijos saugojimo sistemą „eArchyvas”, kuri padės įmonėms surasti bei valdyti saugomus dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos.

Informacijos ir elektroninių dokumentų valdymo sistemų kūrimo ir priežiūros bendrovė „INFO-TEC” kartu su UAB „Archyvų sistemos” sukūrė naują paslaugą – „eArchyvas”. Į modernios sistemos kūrimą investuota daugiau nei 180 tūkst. eurų, iš kurių 100 tūkst. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos. Paslauga skirta įmonėms, dirbančioms su daugybe popierinių dokumentų ir turėtų užtikrinti greitą dokumentų prieinamumą bei efektyvų valdymą.

Naujausiais technologiniais sprendimais pagrįsta ir šiuo metu analogų Lietuvoje neturinti sistema leidžia saugoti neribotą kiekį dokumentų ir teikti dokumentų, kino, foto, garsinės medžiagos, stebėjimo sistemų informacijos elektroninio archyvavimo paslaugas. „eArchyve” esanti informacija vartotojams pateikiama jiems patogia forma ir yra prieinama Internetu 24 valandas per parą. Įmonės nusprendusios naudotis „eArchyvo” paslauga, išvengs investicijų, skirtų techninės ir programinės įrangos įsigijimui, todėl galės daugiau laiko ir resursų skirti tiesioginei savo veiklai.

Paslaugos kūrėjai ypač akcentuoja aukštą paslaugos saugumo lygį ir garantuoja nepriekaištingą „eArchyve” esančių dokumentų apsaugą. Saugumui užtikrinti visi dokumentai ir jų pakeitimai saugomi uždaroje archyvo byloje, nuo nesankcionuoto priėjimo saugo unikalus nuosekliai išdėstytų duomenų formatas. „eArchyve” taip pat numatyta elektroninio parašo įdiegimo galimybė.

„eArchyve” realizuota paieškos sistema leidžia ieškoti dokumentų pagal jų turinį ar indeksus. Netrukus pradės veikti paslaugos interneto svetainė, kurioje susidomėjusios kompanijos galės išbandyti paslaugą nemokamai.

UAB „INFO-TEC” informacinių technologijų srityje dirba nuo 1989 metų ir nuo 2001 metų bendradarbiauja su UAB „Archyvų sistemos”.

Patalpino: Paulius Zabielskas, INFO-TEC

2005-10-21

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos