parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Kuo daugiau paslaugų teikėjų sąskaitų gauna gyventojai, kurias tenka apmokėti mokėjimus priimančiose įstaigose, tuo daugiau laiko prarandama pildant dokumentus ir priimant apmokėjimus pagal kiekvieną paslaugą atskirai, o ir mokėti už storėjantį pluoštą mokėjimo nurodymų tenka vis daugiau. Akcinės bendrovės “Informacinio verslo paslaugų įmonė” sukurtas technologinis sprendimas ELAS, skirtas gyventojams per internetą atsiskaityti už suteiktas komunalines paslaugas.

Akcinė bendrovė “Informacinio verslo paslaugų įmonė” pristatyto šiuolaikišką technologinį sprendimą - elektroninę atsiskaitymų sistemą (ELAS), kuri skirta gyventojams per internetą atsiskaityti už suteiktas komunalines, energetines paslaugas, vaikų darželį ar kabelinę televiziją.  Atsiskaitymo tvarka ELAS savo technologija nesiskiria nuo įprastinės dokumentinės, bet yra patogesnė ir turi savo privalumų.

              Visas savo sąskaitas ir komunalinius mokesčius net už kelis butus mokesčių mokėtojas gali apmokėti iškart – visos jos sujungiamos į vieną bendrą mokėjimo dokumentą ir yra apmokamos vienu veiksmu. Tai labai patogu ir naudinga mokesčių mokėtojams. Lėšos nuo mokėtojo sąskaitos nuskaitomos tik vieną kartą, o atsiskaitant pagal spausdintinius mokėjimo dokumentus komisinius mokesčius tenka mokėti už kiekvieną sąskaitą atskirai.

                ELAS sistema turi ir daugiau pranašumų. Pirmiausia nereikia grynųjų pinigų, netenka gaišti laiko stovint eilėse, mokėjimus galima atlikti bet kuriuo paros metu, iš bet kurio internetinį ryšį turinčio pasaulio kampelio.

                 Mokesčių mokėtojui nereikia sukti galvos, kiek kuri paslauga kainuoja. Visa informacija apie mokesčių tarifus, įmokų kodus pateikta tame pačiame bendrovės interneto puslapyje. Čia pat galima pasižiūrėti ir mokėjimų archyvą, paanalizuoti kaip nuo 1994 m. lapkričio pasikeitė mokesčių tarifai.              

                  Tapti elektroninės atsiskaitymų sistemos abonentu gali kiekvienas Lietuvos mokesčių  mokėtojas, turintis bet kurią mokėjimo kortelę Vilniaus banke/  Hansabanke arba atsiskaitomąją sąskaitą viename iš Lietuvos bankų.

                   Sutarties pasirašymas su mūsų bendrove neįpareigoja kiekvieną kartą mokėjimus atlikti per ELAS, o  bendrovės sistemai esant vientisoje su bankais sistemoje,   mokėjimo duomenys visuomet patenka į mūsų duomenų bazę ir užpildo archyvo duomenis.

                    Išbandyti ELAS galima įmonės tinklalapyje www.ivpi.lt, prisijungiant prie ELAS ekrane parodomas vartotojo prisistatymo langas, skirtas tiek mokesčių mokėtojams, sudariusiems sutartis su AB „Informacinio verslo paslaugų įmonė“ (Registruoti ELAS vartotojai), tiek ir demonstracinis - mokesčių mokėtojams, dar nesudariusiems minėtų sutarčių (Lankytojai svečio teisėmis).  Kiekviename ekrano lange , spustelėjus mygtuką “Pagalba”,  galima gauti išsamią instrukciją.                  

 ELAS yra visiškai saugus, savo identifikacinį parašą žino tik sutartį pasirašęs. Mokėtojo duomenys, būtini operacijai atlikti per ELAS, naudojant SSL protokolą (užšifruotas duomenų perdavimo būdas, naudojant 128 bitų kodavimo raktą), nukreipiami į bankines informacines sistemas.

                   Šiuo metu bendrovės teikiamomis paslaugomis gali naudotis tik Vilniaus apskrities gyventojai. Internetu mokesčius moka apie 12 proc. mokesčių mokėtojų. Bendrovė  stengiasi, kad gyventojai internetu galėtų sumokėti kuo daugiau mokesčių. Šiuo metu sutartys pasirašytos su AB “Rytų skirstomieji tinklai”, UAB “Vilniaus energija”, UAB “Lietuvos dujos”, UAB “Vilniaus vandenys”, gyvenamųjų namų bendrijomis, Vilniaus miesto savivaldybės įmonėmis, kabelinės televizijos bendrovėmis. Esame  pasirengę priimti įmokas už fiksuoto ir mobilaus ryšio paslaugas, mokesčius valstybei.

     Bendrovėje organizuotas centralizuotas dokumentinis ir elektroninis archyvas,  todėl tiek paslaugų teikėjai, tiek mokesčių mokėtojai,  reikalui esant, nukreipiami į visiems bendrą archyvą, kuriame randama juos dominanti informacija.

     Akivaizdu, kad būtų labai naudinga, jei panašūs informacinio serviso centrai galėtų veikti ir kituose šalies regionuose.                 

Patalpino: Pranas Ivanauskas, INFORMACINIO VERSLO PASLAUGŲ ĮMONĖ, AB

2005-10-19

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos