parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

UAB Baltic Orbis su malonumu pristato Lietuvos vadovams subalansuotą įrankį, tikrai palengvinantį jiems ir jų aplinkai gyvenimą. QPR- tai programinė įranga skirta įmonių strategijos įgyvendinimui, veiklos matavimo rodiklių ir procesų optimizavimui bei efektyviam komandos komunikavimui. Tai intuityviai suprantamas "vieno langelio" našumo valdymo pagalbininkas "teisingiems" sprendimams priimti.

QPR Software ir UAB Baltic Orbis pasirašė sutartį, pagal kurią Baltic Orbis atstovauja QPR kompanijos produktus: "ScoreCard" ir "Processguide".

UAB Baltic Orbis kartu su QPR pristato šiuos produktus Infobalt parodoje. Visu parodos metu svečiuosis QPR regiono vadovė Tuuli Sornikivi, spalio 28 dieną atvyks QPR kompanijos viceprezidentas ir skaitys prezentaciją. Tulli Sornikivi komentuoja: " Turime didelius lūkesčius, kartu su UAB Baltic Orbis  mes rinkai siūlome bendrojo efektuvumo, procesų ir rizikos valdymo sprendimus. Mes pasiruoše dirbti tiek su privačiu tiek su viešuoju sektoriumi."

QPR įkurta 1991 metais, Suomijoje. Šiuo metu kompanijos akcijos kotiruojamos Helsinkio akcijų biržoje. QPR turi daugiau negu 1000 klientų pasauliniu mastu, daugiau negu 50 partnerių. Patirtis ir lankstumas padeda diegti šiuos įrankius tiek viešame tiek privačiame sektoriuje. Žinomiausi klientai: Nokia, Skanska, Canon, Siemens Portugal, Stora Enso Packaging, Fortum, Valio ir kiti.    

Patalpino: Sigitas Liaučius, Baltic Orbis, UAB

2005-10-18

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos