parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Pusė terabaito informacijos, 9 milijardai įrašų, galimybė lapas prie lapo užkloti pusantro hektaro plotą... Tai dydžiai, apibūdinantys „Sodros“ centrinę informacinę bazę. Turbūt dabar niekam nekils klausimas, ką „Sodra“ veikia Informacijos visuomenės parodoje. Joje mes pristatome būdus, kurie padeda vartotojams iš galybės „Sodroje“ saugomų duomenų gauti būtent tai, kas juos domina. 

„Teritoriniuose „Sodros“ skyriuose ir draudėjai, ir apdraustieji gali gauti įvairias pažymas, o „Infobalt“ parodoje, kur lankosi informacinėmis technologijomis besidominti publika, šias paslaugas siekiame populiarinti, įgyvendindami „E–valdžios“ koncepciją“, – sakė „Sodros“ direktorius Mindaugas Mikaila. 

Šios pažymos pateikia informaciją, kiek už jus privatiems pensijų kaupimo fondams „Sodra“ pervedė lėšų, kokia pagal dabar esančius duomenis jums prognozuojama senatvės pensija, kokie asmenų draudimosi valstybiniu socialiniu draudimu laikotarpiai ir draudžiamosios pajamos. „Sodra“ taip pat pristato visiems, dirbusiems iki 1994 m. sausio 1 d., aktualią duomenų kaupimo akcija. Jos tikslas – į centrinę informacinę „Sodros“ duomenų bazę suvesti informaciją apie asmenų iki to laiko įgytą stažą ir gautas pajamas. Nuo šių duomenų priklauso būsimos pensijos dydis. Apie tai plačiau galima pasiskaityti „Sodros“ tinklalapio skyrelyje „Duomenų kaupimo akcija“. 

Šios elektroninės paslaugos dėl asmens duomenų apsaugos bus suteikiamos tiems parodos lankytojams, kurie su savimi turės ne tik asmens tapatybę liudijantį dokumentą, bet ir valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą. 

Taip pat bus teikiamos konsultacijos pensijų, pašalpų, įmokų mokėjimo bei kitais valstybinio socialinio draudimo klausimais.

2005-10-17

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos