parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Gana neretai svarstant verslo plėtros galimybes girdimas lietuvių liaudies posakis - pagal Praną ir kepurė. Jei analizuodami savo įmonės perspektyvas jaučiatės būtent taip - paskaitykite čia, kaip optimaliai suderinti kompanijos verslo plėtros tikslus su galimybėmis.

Pabandykite atsakyti sau į keletą paprastų klausimų:
Kas yra Jūsų įmonės veiklos variklis?
Kaip galima šį variklį priversti suktis greičiau?
Ar disponuojate pakankamomis lėšomis naujoms investicijoms?

Jei į klausimus atsakėte, jog veiklos variklis yra klientai, produktų, paslaugų pardavimas, jei veiklą galima skatinti didinant pardavimų apimtis, modernizuojant įmonę, mažinant išlaidas, bet didelės investicijos neigiamai įtakotų kompanijos biudžetą, tai iPyramid.bizlogic verslo valdymo sistema - Jums tinkamiausias sprendimas.

Su iPyramid.bizlogic verslo valdymo sistema gerokai sumažinsite kompanijos išlaidas automatizuodami didelę dalį fiziškai atliekamų darbų. Praktika parodė, jog verslo procesų automatizavimas realiai fizinės darbo jėgos poreikį sumažina iki 50%. Be to, išvengsite klaidų, sąlygojamų žmogiškųjų faktorių, sutaupytą laiką galėsite skirti pelningesniems darbams - naujų klientų paieškai, pardavimų skatinimui, marketingo ar kitos veiklos sprendimų priėmimui.

Taip pat naudodamiesi šia sistema, analizuodami joje kaupiamą informaciją, galėsite ne tik sutaupyti automatizuodami esamų klientų aptarnavimą, bet kartu atrasti savo pelningiausius klientus ir užtikrinti jiems ypatingą aptarnavimą. Tai, be abejo, reiškia, pelningesnę kompanijos veiklą ir didesnes pajamas.

Ši verslo valdymo sistema ypač naudinga dėl galimybės ją pritaikyti prie individualių konkrečios įmonės poreikių, integruoti ją su įmonėje jau naudojama programine įranga, kas leidžia pasiekti maksimalių rezultatų  siekiant užsibrėžtų tikslų.

Be to, iPyramid.bizlogic griauna rinkoje vyraujančius stereotipus ir baimes, kad verslo valdymo sistemos reikalauja didelių investicijų ir tik nedaugelis didžiųjų įmonių gali sau tai leisti. iPyramid.bizlogic gamintoja yra UAB "Assis", 2004m. parodos Infobalt geriausio lietuvisko gaminio ITT srityje laimėtoja už turinio valdymo sistemą.  iPyramid.bizlogic - taip pat visiškai lietuviškos kilmės produktas, kas leidžia konkuruoti kaina su užsienio gamintojais. Be to, sistemą gaminanti kompanija, pati plėtodama savo veiklą ir vidaus rinkoje, gali kur kas geriau nei užsienio gamintojai numatyti vietos verslininkų poreikius ir juos patenkinti, pritaikyti sistemą prie Jūsų poreikių, o ne reorganizuoti Jūsų įmonės struktūras ir taikyti jas prie sistemos.

Be abejo, Jūs galite įsigyti ir profesionalią užsienio kompanijų siūlomą verslo valdymo sistemą, bet ar norėsite mokėti už tas sistemos savybes, kuriomis Jūs nesinaudosite? Kokią pagalbą ar sistemos aptarnavimą Jums suteiks užsienio kompanija?

Tad jei siekiate modernizuoti savo įmonę, kelti jos veiklos pelningumą, esate linkę diegti sistemą, patenkinančią Jūsų individualius poreikius ir bijote rizikuoti permokėti - esate maloniai laukiami UAB "Assis". Čia kartu surasime optimalų sprendimą Jūsų verslo plėtrai skatinti. 

Patalpino: Arnoldas Ramonas, ASSIS, UAB

2005-10-20

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos