parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Kiekviena statybos įmonė, jei ji vykdo bent kiek daugiau ar įvairesnių darbų, negali apsieti be pilnavertės statybos kainos apskaičiavimo ar sąmatinės dokumentacijos rengimo programos.

Autorių grupė Statybų ekonominiai skaičiavimai siūlo naujausią sprendimą statybos įmonei: SES2004.

Tai aukščiausius reikalavimus atitinkanti profesionali sąmatų programa, kur pagrindinis dėmesys skirtas patogiam ir sparčiam darbui. Vertinant pagal maksimaliai objektyvų rodiklį - veiksmų kiekį, reikalingą vienodam rezultatui gauti (mygtukų paspaudimų, judesių pele skaičius), SES2004 gerokai lenkia analogiškus produktus. Vartotojo sąsają yra įmanomai priartinta prie standartinių sprendimų Microsoft Windows aplinkoje - aplankų vaizdavimas medžio pavidalu, kopijavimas įprastomis "Įsiminti-įterpti" (angl. Cut-Copy-Paste) priemonėmis, importo-eksporto galimybės, ir t.t.

Dėka naujų technologijų, panaudotų kuriant SES2004, vartotojas gali paleisti šią programą iš bet kurio tinklo kompiuterio jos nediegiant, o tai leidžia netaupyti papildomų darbo vietų sąskaita - juk tai nieko nekainuoja!

Ypač sparčiai besivystant statybos premonei, vis aktualesnė tampa "susišnekėjimo" problema - užsakovai, genrangovai, subrangovai, tiekėjai ir kiti proceso dalyviai dirba su skirtingomis programomis, naudoja skirtingas dokumentų formas. SES2004 leidžia importuoti duomenis ne tik iš populiarių sąmatinių programų, tokių kaip "Sistela sąmatos", "Astera sąmatos", bet ir iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, apskaitos programų. Jūsų sukurti dokumentai adresatus gali pasiekti SES2004, SES2000, "Sistelos sąmata", "Asteros sąmata", Microsoft Excel, tekstiniu, PDF ar kitais formatais.

Pogramą galima išbandyti nemokamai. Nepraleiskite progos!

Patalpino: Saulius Mikalauskas, Statybų ekonominiai skaičiavimai

2005-10-19

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos