parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Fortinet kompanija siūlo pilną asortimentą produktų ir paslaugų, kurios dirba kartu, tam, kad teiktų, rentabilius ir lengvai įdiegiamus sprendimus, tinkamus apsaugoti įvairių dydžių tinklus.

Šiomis dienomis neapsaugoti savo įmonės kompiuterinio tinklo yra pavojinga. Internetas – puikus darbo įrankis, neišsemiamas informacijos šaltinis ar netgi įmonės veiklos pagrindas, lemiantis jos perspektyvas, tačiau Internetas gali virsti nuostolių, katastrofiškų padarinių ar tiesiog nepatogumų priežastimi. Šie neigiami aspektai gali būti sumažinti, įdiegiant tinkamas tinklo ir informacijos apsaugos priemones.
"Fortinet" tinklo apsaugos sprendimas patrauklus tuo, kad pastačius vieną dėžutę ir ją teisingai sukonfiguravus, jūsų kompiuterinis tinklas, taps saugus. „Fortigate" ne tik atlieka savo pagrindinę ugniasienės funkcija, tačiau apsaugo jūsų tinklą nuo virusų (dirba kaip antivirusinė programa, iš karto apsauganti visą tinklą), nepraleidžia į jūsų pašto dėžutę nepageidaujamų reklaminių laiškų, dirba kaip VPN serveris (leidžia saugiai per VPN tunelius prisijungti nutolusiems darbuotojams prie jūsų įmonės duomenų bazės), bet ir atlieka įmonės sukuriamo informacinio srauto monitoringą ir kontrolę (jūs ne tik galite stebėti, kada ir ką jūsų įmonės darbuotojai daro internete, bet ir pagal sudarytas taisykles apriboti jų teises). Be visų šių privalumų, labai maloniai nustebina draugiška vartotojams šio įrenginio grafinė valdymo sąsają, kurios pagalba valdyti įrenginį, nereikia specializuotų žinių.
Įsigijus kompanijos „Fortinet" siūlomą įrenginio palaikymą, antivirusinė ir anti-reklaminių laiškų įrenginio duomenų bazė atsinaujina realiu laiku, parsisiųsdama duomenis iš interneto
Nors tai yra tik vienas iš galimų tinklo saugumo sprendimų, akivaizdu, kad šiai dienai neapsaugoti savo įmonės kompiuterinio tinklo yra ne tik neatsargu bet ir gana pavojinga. Didžiajame tinkle jūsų tyko įvairios grėsmės, kurioms reikia būti pasiruošus.

Patalpino: Justina Oleškevičiūtė, DAN COMMUNICATIONS

2005-10-18

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos