parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Šiandien vyksta „Infobalt“ organizuojama konferencija „Mobili Europa“, kurioje dalyvauja per 80 ITT sektoriaus atstovų iš viso pasaulio. Jos metu Lietuvos Respublikos Prezidentas, pastebėjo, kad per nepriklausomybės metus informacinių technologijų plėtra ir diegimas vyko tikrai sparčiai ir šiandien pasiekta pažanga dėl ITT sektoriaus atstovų ilgamečio triūso.

„Lietuva savo šiandienine situacija neiškrenta iš europietiško konteksto: ir mūsų laimėjimai, ir problemos panašios į tai, kuo gyvena visos Europos Sąjungos narės. ITT srityje esame ne tik naudos gavėjai, tačiau ir patys gebame duoti, būti naudingi“, - teigia Prezidentas. V. Adamkus apgailestauja, kad iki šiol stringant reformoms švietimo, sveikatos apsaugos, kitose srityse, nerealizuojamas visas “Infobalto” bendruomenės potencialas.

„Apmaudu, kad informacinė pažanga glaudžiai susijusi tik su verslu, o galėtų tarnauti krašto gerovei ir žmonių patogumui. Simboliškas tai liudijantis faktas – kad iki šiol ne visu pajėgumu realizuota elektroninė valdžia, nesudarytos sąlygos piliečiams tvarkytis reikalus greitai, patogiai, nepriklausant nuo valdininko malonės“, - sako Prezidentas. Anot jo, žmonių gerovė tiesiogiai susijusi su technologijų plėtra, nekalbant apie jų svarbą švietimui ar verslui, jos vis reikšmingiau veikia ir kasdienių paslaugų sritį.

„Beje, šiandien tai ne tik kuria gerovę, bet ir didina saugumą: nuošaliose sodybose įrengiamos apsaugos sistemos – taip pat bendrosios krašto technologinės pažangos dalis“, - sako V. Adamkus.

2005-10-24

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos