parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Beparašis virusų ir spam filtras elektroniniams laiškams nuo "VirusBuster"

RPD technologija

Gaminys filtruoja spam žinutes pašto sraute naudodamas Recurrent Pattern Detection technologiją, taip pat ir "VirusBuster" statistinį spam filtrą. Technologijos unikalus pranašumas yra tai, kad ji koncentruojasi į nustatytą faktą, kad spam'eriai siunčia spam laiškus trumpais pliūpsniais, neanalizuodama laiško turinio ar kitų savybių. Aptikdama spam laiškus pirmosiomis plitimo minutėmis technologija blokuoja tūkstančius laiškų jau po pirmųjų siuntimo minučių. Nebėra jokio reikalo laukti spam duomenų bazės atnaujinimų, nes produktas veikia real-time režimu aptinkant nepageidaujamus laiškus.


Visuomet paskutinė versija

Gaminys nelaukia jokių duomenų bazių atnaujinimų, bet gauna informaciją reikalingą sulaikyti spam laiškams iš aptikimo centro, esančio už Jūsų organizacijos ribų ir išsaugo ją siekiant aptikti visas sekančias spam šiukšles be papildomo tinklo apkrovimo ir be laiko gaišimo.


Efektyvumas

Dėl savo unilaios technologijos ir charakteristikų RPD technologija yra vienintelė, kuri suderina aukštą spam aptikimą beveik be gerų laiškų pripažinimo šiukšlėmis. Daugumoje kitų pirmaujančių spam filtrų šie dalykai yra nesuderinami. Šiuo metu tik RPD technologija, naudojama Extended Spam Proteciton gali pasiūlyti Jums patikimą spam filtravimą ir žemiausią pasaulyje false-positive reitingą.


Patikimumas

Kita svarbi savybė, greta gero spam aptikimo ir žemo klaidingų aptikimų procento tai technologijos tvirtumas. Spam siuntėjai visuomet sugalvoja naujų būdų ir triukų prieš anti-spam technologijas. RPD technologija, veikdama visiškai kitokiu principu, turi imunitetą visiems dabartiniams ir būsimiems spam skleidimo būdams. 

Zero-Hour antivirusinė apsauga

Pagrįsta ne virusų parašų principu, Zero-Hour Virus Outbreak Detection tai kitas žingsnis pateikiant geriausius technologinius išradimus esamiems ir būsimiems pašto vartotojams. Saugumo ekspertai sutinka, kad beparašės technologijos yra puikus papildymas tradicinėms AV technologijoms. Aptinkant masyvius Internetu plintančių virusų protrūkius, pačioje jų pradžioje, Zero-Hour sprendimas pateikia efektyvią beparašę apsaugą jau pirmosiomis naujo viruso plitimo minutėmis. Technologija uždaro pirmųjų valandų saugumo grėsmę, per kurią milijonai kompiuterių gali būti pažeisti.  IDC įvertino tai "greičiausiu atsakymu į naujus protrūkius". Šis sprendimas apsaugo vartotojus valandų valandas iki pirmųjų antivirusinių parašų pasirodymo. Jis taip pat padeda pagreitinti viruso parašo kūrimo procesą, pranešdamas "VirusBuster" apie vis naujus virusus.

Kelios apsaugos linijos

Greta RPD antispam technologijos, VirusBuster MailShield for SMTP turi standartinį statistinį spam aptikimo modulį, kuris papildo RPD technologijos filtrą, tuo pačiu užtikrindamas dar patikimenį šiukšlių filtravimą ir bendrą sistemos saugumą. Standartinis VirusBuster antivirusinis variklis, papildo Zero-Hour sprendimą, sugaudamas jau žinomus kompiuterinius virusus ir kenkėjiškas programas.

Sistemos lankstumas

Programa yra nepriklausoma nuo pašto serverio, skanuojamas išeinančio ir įeinančio pašto srautas pagal daugelį charakteristikų.


Didelis našumas

Lygiagretus skaičiavimas, apkrovimo išskaidymo galimybė.


Išsamūs konfigūracijos nustatymai

Lanksti taisyklių sistema, tinkanti bet kokios kompanijos poreikiams, filtravimas pagal daugelį laiško header ir kitų parametrų.


Spam filtravimas

Statistinis spam filtras su keliais aptikimo lygiais.


Pilnas LDAP palaikymas

SMTP autentikacija ir LDAP palaikymas, individualūs filtravimo nustatymai kiekvienam vartotojui.


WormBuster funkcija

Iš karto blokuoja I-Worms tipo virusus.


Veikimo saugumas

Puiki klaidų ir sutrikimų analizė.

Atskiri veiklos pranešimai

Konfigūruojami veiklos log įrašai ir pranešimai elektroniniu paštu, padidins sistemos administratoriaus darbo našumą ir informuos apie paskutinius įvykius.

Pilnas aptarnavimas

VirusBuster komandos ir partnerių lankstumas ir profesionalumas teikiant techninį gaminių palaikymą.

Patalpino: Audrius Našlėnas, ARS INFORMATICA, A.Našlėno įmonė

2005-10-13

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos