parodos logo 2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Pagrindiniai rėmėjai:

BlueBridge

Microsoft

Siemens

Omnitel

Rėmėjai:

BOD

Oracle

akelote

„Infobalt“ dienraštis:

Lietuvos Žinios

„Infobalt“ televizija:

Lietuvos Televizija

„Infobalt“ radijas:

Lietuvos radijas

Reklama:

JCDecaux

Organizatorius:

Infobalt

Rangovai:

Visus Plenus   Litexpo

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Verslininko modulis – tai programinė įranga, skirta elektroninės tranzito deklaracijos duomenų pateikimui bei kitos informacijos, susijusios su tranzito procedūros vykdymu, pasikeitimui su muitine. Tai centralizuota taikomoji programinė įranga, kurios veikimą bei funkcionalumą užtikrina Lietuvos muitinė. 

Ar visiems verslininkams privaloma naudotis Verslininko moduliu?

Šios programinės įrangos naudojimas Lietuvos verslininkams taps privalomas nuo 2006 m. sausio 1 d., kai prekės tranzito procedūrai negalės būti deklaruojamos pateikiant rašytinę tranzito deklaraciją, o elektroniniai duomenys įgis juridinę galią.

Kaip pradėti naudotis Verslininko moduliu?

Naudotis Verslininko moduliu galės tik registruoti vartotojai. Norint tapti registruotu vartotoju reikės pateikti prašymą teritorinei muitinei ir pasirašyti sutartį. Registruotam verslininkui bus suteiktas prisijungimo vardas ir slaptažodis. Vartotojai įmonių viduje bus registruojami ir administruojami savarankiškai.

Kuo naudingas verslo atstovams Verslininko modulis?

Naudodamasis šiuo moduliu, verslininkas muitinės išvykimo įstaigai galės pateikti tranzito deklaraciją, valdyti savo sukurtas ir pateiktas deklaracijas, stebėti pateiktų deklaracijų būseną, gauti statistines ataskaitas.

Paskirties įstaigai bus galima pateikti pranešimą apie krovinio atvykimą, pranešti apie pakeliui įvykusius eismo įvykius, pateikti iškrovimo rezultatus, gauti ataskaitas apie gabenimus paskirties įstaigoje.

Demonstracinė Verslininko modulio versija pateikiama Lietuvos muitinės interneto tinklalapyje.

2005-10-18

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office(eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos